Farby fluorescencyjne

Farby fluorescencyjne

Jest wiele sposób na to by urozmaicić druk offsetowy. Klient ma bardzo szeroki wybór asortymentu, który zostanie wykorzystany podczas tworzenia wydruków. Związane jest to nie tylko z bogatą ofertą firmy, ale również potrzebami klientów. Istnieje wiele rodzajów farb, które posiadają różne właściwości i są stosowane do różnorakich wyrobów. Ciekawą opcją do zastosowania to farby fluorescencyjne z serii FLUOSMART, które stworzyła firma RADIOR.

Dlaczego wybrać farby fluorescencyjne?

Ich oryginalność i niesamowity charakter można najlepiej zauważyć przy świetle dziennym oraz pod UV, ponieważ wtedy widać ich ostrość i blask, które mogą oddawać. Dzięki temu druk wcale nie musi być nudny i klasyczny, lecz wyrazisty, zaskakujący, a przede wszystkim zwracający na siebie uwagę. Oczywiście to, w jaki sposób zostaną użyte farby fluorescencyjne leży w kwestii klienta, od którego zależy jak farby fluorescencyjne mają wyglądać i na czym będą wydrukowane.

FLUOSMART i już!

Farby fluorescencyjne z serii FLUOSMART posiadają bardzo wysoką pigmentację, dzięki czemu efekt końcowy po wydrukowaniu jest mega intensywny. Umożliwia to również ograniczenie zużycia atramentu w dużych ilościach. Przede wszystkim można je zastosować na takich podłożach jak papier powlekany oraz karton powlekany. W przypadku podłoży syntetycznych najlepiej zrobić wcześniejsze testy przed końcowym drukowaniem. Można je również zastosować jako farby zabezpieczające,

Farby fluorescencyjne – Jak zaskoczyć odbiorców?

Farby fluorescencyjne z serii FLUOSMART najlepiej nadają się do drukowania okładek czasopism, ulotek promocyjnych i etykiet samoprzylepnych. W bardzo ciekawy sposób urozmaicają klasyczny druk i kolory. Najbardziej zadowolonym z odbiorców będą dzieci, które kochają tego typu efekty, ponieważ zwracają na siebie uwagę. To też zachęcenie szerszego grona do sprawdzenia co znajduje się na wydruku. Warto podczas tworzenia wydruków zastanowić się nad wybraniem farb fluorescencyjnych z serii FLUOSMART.

RADIORPLUS FLUOSMART
Farby fluorescencyjne z serii FLUOSMART® są wysoce skoncentrowane i zapewniają intensywny efekt fluorescencyjny. Nadają się szczególnie do drukowania okładek czasopism, ulotek promocyjnych i etykiet samoprzylepnych. Farby fluorescencyjne FLUOSMART® mogą być również stosowane jako farby zabezpieczające, ponieważ ich efekt fluorescencyjny nie jest powtarzalny na kolorowej kserokopiarce. Farby zostały sformułowane w taki sposób, aby zoptymalizować ich drukowność, zachowanie w maszynie. Stabilność i przenoszenie sprawiają, że drukowanie jest bardzo łatwe.

farby fluorescencyjne

Jakość zastosowanych pigmentów umożliwia ograniczenie ilości osadzonego atramentu i w ten sposób pozwala uniknąć trudności związanych z drukowaniem nadmiaru atramentu. Czyszczenie nie stwarza żadnych trudności.
Podłoża: Papier powlekany i karton powlekany. Na podłożach syntetycznych zalecane są testy przed drukowaniem.
Dostępne kolory:
Blue
Green
Yellow
Orange
Red
Pink
Magenta
Lemon

Jeżeli szukasz innego produktu, napisz do nas.

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów, niektóre z nich mogą nie być umieszczone na naszej stronie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy.