Farby Low Migration Konwencjonalne

Low Migration  Deutsche Druckfarben – print-technology

Farby Deutsche Druckfarben to nowoczesne serie farb o dużej zawartości pigmentów zaprojektowane z myślą o jak najszerszym zakresie zastosowań. Każdy 4-kolorowy zestaw nadaje się do prawie każdego rodzaju maszyn drukarskich (nowoczesnych maszyn oraz prostych maszyn drukarskich). Są wolne od oleju mineralnego i oparte na surowcach odnawialnych. Dzięki swojej wszechstronności farby Deutsche Druckfarben są szczególnie odpowiednie do stosowania w dużych grupach korporacyjnych, w których występują różne bazy produkcyjne i różne maszyny drukarskie, a wymagana jest najlepsza wydajność i spójność z identycznymi wynikami drukowania z jednej farby procesowej. Farby spełniają wymagania  norm ISO 2846-1 oraz ISO 12647-2. Są zgodne z wymaganiami EN 71/3 i CONEG.

farby low migration

Farba offsetowa low migration oraz low odour. Charakteryzuje się niską migracją, brakiem olejów mineralnych, i doskonałą pracą, niskim puchnięciem (low swelling). Utrwala się również przez absorpcje. Odpowiednia da opakowań dla żywności. Konieczne jest powlekanie lakierem dyspersyjnym.

Jeżeli szukasz innego produktu, napisz do nas.

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów, niektóre z nich mogą nie być umieszczone na naszej stronie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy.