Dyspersyjne

DYSPERSYJNE

S-22/D

Biały klej do klejenia papierów i nie lakierowanej tektury, pudełek składanych, itp.

Flextack CS-220-1

Klej wodny na bazie dyspersji tworzywa sztucznego do produkcji opakowań giętkich w produktach mrożonych (latex free).

S-592/4

Klej wodny na bazie modyfikowanej dyspersji kopolimeru akrylowego. Specjalnie zaprojektowany do składania pudełek. Lakierowane klejenie tektury i folii PVC, poliester, octan lub poddane obróbce OPP (co najmniej 38 mN / m) klejenie na tekturze lub papierze itp. (Okna plastikowe, laminowanie na mokro itp.). Jest odpowiedni do pakowania produktów mrożonych.

S-256

Klej wodny na bazie modyfikowanej dyspersji kopolimeru akrylowego. Szybkie klejenie, specjalnie zaprojektowane do opakowań. Służy do klejenia papieru i kartonu (lakierowane, powlekane itp. podłoża).

S-257/25

Klej na bazie syntetycznej dyspersji kopolimeru akrylowego. Uniwersalny klej na bazie wody samoprzylepny. Dobra przyczepność na trudnych powierzchniach, łatwo rozcieńczany z wodą. Wysoka zawartość części stałych i wysoka przyczepność do papieru i tektury sprawiają, że nadaje się do zastosowań takich jak przednia klapa koperty.

Jeżeli szukasz innego produktu, napisz do nas.

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów, niektóre z nich mogą nie być umieszczone na naszej stronie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy.