Spożywcze

S-60

Masa uszczelniająca na bazie wody przeznaczony do uszczelniania puszek żywnościowych. Opracowane specjalnie do stosowania na okładziny okrągłe wtyki metalowych opakowań z przeznaczeniem do produktów spożywczych takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, mleko i jego pochodnymi, oraz do karmy dla zwierząt domowych. Szczególnie nadaje się do napełniania na gorąco, zatykania dyszy parowej, pasteryzacji i procesów sterylizacji. Może on być używany do pakowania produktów oleistych poddawanych obróbce cieplnej.

S-55

Masa uszczelniająca na bazie wody przeznaczony do uszczelniania puszek żywnościowych. Specjalnie zaprojektowany do okładania okrągłych metalowych pudełek użytych w produktach spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, mleko i jego pochodne, karmy dla zwierząt domowych

S-55LV

Masa uszczelniająca o niższej lepkości na bazie wody przeznaczona do uszczelniania puszek żywnościowych. Specjalnie zaprojektowany do okładania okrągłych metalowych pudełek użytych w produktach spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, mleko i jego pochodne, karmy dla zwierząt domowych. Szczególnie nadaje się do napełniania na gorąco, zatykania dyszy parowej, pasteryzacji i procesów sterylizacji. Jest stosowany na szybkich maszynach wyposażonych w dysze. Może on być stosowany w odniesieniu do produktów olejowych poddanych obróbce cieplnej.

S-55 LVA

Masa uszczelniająca specjalnie zaprojektowana do okładania okrągłych metalowych pudełek użytych w produktach spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, mleko i jego pochodne, karmy dla zwierząt domowych.

Jeżeli szukasz innego produktu, napisz do nas.

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów, niektóre z nich mogą nie być umieszczone na naszej stronie. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego produktu do swoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy.